Zpátky do lavic! Školní look vypadá skvěle

Nalaďte se na září a příchod babího léta a ve svém oblékání využijte oblíbené oblečení žáků i učitelů! Vytáhněte ze šatníku skládané sukně, pletené vesty, dlouhé podkolenky i slušivá saka a vhodně je zakomponujte do svého outfitu. Tento šmrncovní styl sluší všem generacím, stačí vybírat ty správné kousky a další doplňky. Ptáte se jak na to? Potom čtěte dál a osvěžte svůj look zajímavým kouskem inspirovaným školou. Nebojte se doplnit je zajímavým účesem nebo líčením.

Skládaná sukně, košile a podkolenky. Dráždivý outfit, ve kterém se za vámi otočí snad každý. Tuto kombinaci si mohou dovolit zejména mladé a štíhlé dívky a je jasné, že budou mít úspěch. Stylový vzhled inspirovaný školní uniformou lze doplnit účesem se dvěma culíky a také výraznějším líčením.

Pokud dáváte přednost jemnějšímu looku, využijte nějakou jednotlivost. Kostkovanou skládanou sukni můžete doplnit jednoduchým přiléhavým topem, podkolenkami můžete doplnit některou krátkou sukni a váš outfit si zachová školní šmrnc.

Jestli se necítíte na krátké sukně, zkuste do svého oblékání více zapojit košile nebo pletené vesty. I ty perfektně připomenou školní lavice a přitom si je může dovolit široká skupina žen. Pletené vesty v kombinaci s košilemi vypadají opravdu elegantně a dají se nosit i pro významnější příležitosti.

Ještě slavnostněji působí tato kombinace s kravatou, která u žen působí velice šik. Outfit s košilí, vestou a kravatou může být skvělou alternativou ke slavnostním šatům či kostýmku. Skvěle se hodí pro všechny věkové generace. Tento look můžete doplnit velkou kabelou.

Výborně vypadá i učitelský styl. Například tvídové sako není vhodné jen pro muže, ale také pro ženy, které s ním mohou snadno vytvořit elegantní a příjemně nositelný outfit. Nebojte se vybírat zajímavé barvy a vaši vizáž doplnit slušivým šátkem nebo šálou.

Pokud vám není tvíd jako materiál blízký, vybírat můžete i z jiných podobných. Nabídka je velice široká. Při výběru nikdy nezapomínejte na to, aby vám padla velikost – a to i v případě, že si pod sako vezmete svetr nebo pulovr.