Vyrazíme na prodloužený víkend?

Připravená na prodloužený víkend?

Letní dovolenou už máte vybranou a zarezervovanou, ale zbývá do ní ještě hromada času? Nebo jste si vybrala většinu dnů volna na zimní dovolenou a nezbývá vám tím pádem moc volna na léto? Máte, ale chuť už teď prostě někam vyrazit a na chvilku vypnout? Co takhle si zkusit prodloužit víkend? Vyberete si 1-2 dny volna a vyrazte za odpočinkem … navštívit nová místa, objevovat neznámé kouty a zkrátka na pár dní být jinou osobou a opustit realitu všedních dní. Tak hurá do toho a začněte vybírat, kam na pár dní utečete. Já vám mezitím pomůžu sbalit si kufr, ať už se během volna chystáte brázdit cyklostezky, objevovat nová místa, bavit se s přáteli nebo jen relaxovat se svým partnerem. Přináším Vám výběr oblečení, které vám dodá půvab, udrží vás v pohodlí a hlavně se v něm budete cítit báječně. Moje tipy jsou rozdělené podle potenciálních plánů na prodloužený víkend do 3 kufrů: kufr do města, kufr na pláž a kufr do přírody.

Víkend ve městě

Pokud ráda objevujete nová města a památky, rozhodně doporučuji si zvolit za cíl vaší cesty Český Krumlov. Město plné skvostných památek, zapsané na seznamu UNESCO a zasazené do romantické přírody okouzlí každého návštěvníka. Rozhodně nevynechejte areál zámku s jeho slavným barokním divadlem. Díky živému turistickému ruchu je ve městě široká nabídka ubytování, velká spousta restaurací a barů a bohaté kulturní vyžití.

Cesky-Krumlov-IMG_3121-web-X3

Na takový víkend potřebujete pohodlné oblečení, abyste se mohla bez problémů procházet městem, nasávat atmosféru místa a ochutnávat místní kuchyni. Zároveň vám to, ale musí slušet. Doporučuji oblečení jako džíny, ke kterým před den obujete tenisky a večer do baru je oživíte vysokými podpatky. Dále si nezapomeňte zabalit džínovou bundu, sexy šortky, zajímavý šátek a tričko v námořnickém stylu.

Samsonite-Suitcase-collage_2C

 

 

 

 

 

 

1. Svetr
2. Šátek
3. Podprsenka
4. Tanga
5. Sandály

6. Bunda
7. Jeansy
8. Kraťasy
9. Brýle

 

 

Víkend v přírodě

Víkend v přírodě nemusí nutně znamenat jen kempování v lese nebo lezení po skalách. Pokud chcete utéct z města, užít si přírody a strávit dovolenou aktivně zkuste navštívit turistickou oblast Jižní Morava, která je mimo jiné známa neskutečnou krásou své přírody a nachází se zde i Národní Park Podyjí. Tento nádherný kout naší země lze objevovat na kole i pěšky. Určitě nevynechejte ze svého itineráře Lednicko-Valtický areál, město Mikulov a hlavně alespoň pár z té spousty vinic a vinných sklípků, které se v oblasti nacházejí.11034x2

Víkend na jihu Moravy si žádá pohodový a odolný outfit, který vás nebude limitovat při jízdě na kole nebo dlouhých procházkách a zároveň podtrhne vaši ženskost. Co takhle pohodlné kalhoty s kapsami, tenisky, sportovní mikinu, jednoduché tričko a batoh?

Samsonite-Suitcase-collage_2hzj

 

 

 

 

 

 

 

1. Mikina
2. Tenisky
3. Pulovr

4. Tričko
5. Kalhoty

 

 

 

Víkend na pláži

Říkáte si, že prodloužený víkend na pláži je pro Středoevropana nesmysl? Opak je však pravdou! Na webech jako http://akcniletenky.com/ nebo http://cestujlevne.com/ lze vychytat letenky do evropských přímořských destinací doslova za pakatel. Nedávno jsem na příklad narazila na zpáteční letenku na Ibizu za 1600Kč. Ubytování za slušné peníze lze sehnat přes portál https://www.airbnb.cz/ a tak se vám pětidenní výlet k moři nemusí o tolik prodražit oproti víkendu v Čechách. Konkrétně na zmiňované Ibize si můžete užívat nádherných pláží, nakupovat v nespočtu módních ulic nebo si procházet její slavné trhy pod širým nebem, z nichž nejslavnější se jmenuje Las Dalias. Jedná se o legendární trh s hippie oblečením a zbožím, přičemž trhy probíhají i v noci a panuje zde neskutečná atmosféra.1

Na víkend na ostrově si rozhodně nezapomeňte zabalit oblečení, které bude veselé, lehké, moderní a konkrétně na Ibizu se hodí i tak trochu v hippie nebo boho stylu. Sáhněte tedy po bílé halence, plochých sandálech, šortkách nebo sukni a slaměné kabelce. Nesmí chybět slušivé bikiny, etno šaty a pohodová trička. Rozhodně se vybavte i spoustou náhrdelníků, náušnic a dalšími barevnými doplňky. Na Ibize platí, že čím více doplňků tím líp.

Samsonite-Suitcase-collage_252412

 

 

 

 

 

 

1. Šortky
2. Halenka
3. Šaty
4. Kabelka

5. Bikini
6. Náušnice
7. Žabky