Trendy pro Váš jarní domov

Na jaře s oblibou nakupujeme nové kousky do svého šatníku. Myslíte ale i na svůj domov? Ten si také zaslouží vdechnout nový život. Jaké trendy letos vedou na plné čáře?

 

Zapomeňte na přeplácanou domácnost. Tento rok vévodí trendům jednoduchý styl s výraznými doplňky. Vedle nešlápnete, když do jednotlivých místností zakomponujete pastelové barvy. Ty si budou skvěle rozumět se zajímavými doplňky, které tak podtrhnou ráz celého Vašeho domova.

 

Nechte svou kuchyň rozkvést

Kuchyň můžete mít sebelépe vycíděnou, ale bez doplňků zkrátka nikdy nebude útulná. Abyste se při vaření cítily opravdu dobře, dodejte své kuchyni duši. Začít můžete maličkostmi – nádobím s rustikálním motivem, květinami nebo třeba drobnou dekorací na stůl. Důležité je ladit všechny doplňky do podobného stylu. Teď na jaře budou Vaší kuchyni ohromně slušet růže. Potěchou pro oči budou nejen na kuchyňské zástěře nebo na chňapce, ale třeba i na košíku na pečivo. Při přípravě oběda si budete připadat jako v rozkvetlé zahradě.

  

Tyrkysový relax si zamilujete

Obývací pokoj je pro většinu lidí útočištěm po náročném pracovním dni. Snad každý se ve volném čase rád uvelebí na pohovce nebo ve svém oblíbeném křesle a odpočívá třeba při četbě knihy. Abyste svůj relax ještě umocnily, chce to vytvořit uklidňující prostředí. A právě pro to jsou jako stvořené tyrkysové doplňky s veselými motivy plameňáků. Ozdobte svůj ušák či gauč dekoračním polštářkem. Uvidíte, že obývacímu pokoji hned dodá šmrnc. Nezapomeňte, že pocit pohody bývá často ještě umocněn krásnými vůněmi. Proto jsou vonné svíčky nezbytností, vyzkoušejte je! K naprosté dokonalosti už chybí jen stylový hrníček dobrého čaje či kávy. A bude Vám hej 🙂

  

Ložnice ve stylu Provence

Ačkoliv většinou trávíme v ložnici jen noci, chceme, aby i tato místnost byla útulná. A komu by se nelíbilo octnout se po překročení prahu v jižní Francii a nasávat atmosféru levandulových plání, do kterých se opírá slunce… Tento sen Vám splní bavlněné povlečení v barvě levandule, ve kterém bude usínání jedna báseň. A abyste si odpočinek ještě víc užily, kápněte si do jednoduché aromalampy pár kapek levandulového oleje. Nejen, že tato esence uklidňuje mysl, ale navíc se příjemně uvolníte a bude se Vám lépe usínat.

  

 

Do jakých barev máte laděný svůj domov? A na jaké doplňky nedáte dopustit? Dejte mi vědět do komentářů 🙂