Trendy pro rok 2017

Se zimou už se můžeme pomalu rozloučit a je na čase začít netrpělivě vyhlížet blížící se jaro. Zároveň s tím bychom se měly začít pídit po tom, co oblékat letos, abychom byly IN. Módní trendy už jsou pro tento rok dané a my se na ně můžeme společně podívat.

 

Barvy

Zářivě zelená je nejen barva modina, ale také barva tohoto roku. Slušet Vám bude v kombinaci s oblečením v pastelových nebo metalických barvách. Stejně jako předchozí roky, i letos vsaďte na námořnickou modrou, kterou můžete obléknout ke žlutým, mint nebo bílým kouskům. Trendy tento rok budete také v tělové růžové, která skvěle sedí k tmavě modrým nebo černým modelům. Vzpomínáte si na minulý rok, kdy bylo TOP vše, co se třpytilo a lesklo? Tahle móda stále frčí, takže metalické a třpytivé oblečení rozhodně nevyhazujte.

 

Vzory a střihy

Rok 2017 dává zelenou především květinovým vzorům. V obchodech ale narazíte i na kostkované a asymetrické kousky. Pokud jste odvážnější, můžete si obléknout modely se zvířecím vzorem, který také letí. Krajka je nesmrtelná, takže ji bez obav noste i letos. Ty hravější z Vás si tento rok můžou pořídit také kousky s barevnými a veselými nápisy.

Milujete trička a halenky s lodičkovým výstřihem? Tak je oprašte, letos se nosí odhalená ramena. Doporučujeme ve skříních zapátrat i po širokých kalhotách, kterým rok 2017 také fandí.

 

Co na sebe

Hlavním trendem letošního roku jsou jednoznačně plisované sukně ve všech barvách. Parádně bude vypadat jak s těsnějším topem, tak s volnější košilí.

Nadčasovým kouskem, který je stále IN, je džínová bunda všech střihů a barev. Největší parádu ale uděláte vypasovanou džínskou s knoflíky.  Je to univerzální kousek, který můžete zkombinovat s většinou svého šatníku.

Co na nohy? Jakmile se oteplí, vklouzněte do balerín. Jsou slušivé, velmi pohodlné a proto také tak oblíbené. A především jsou stále v módě.

 

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit