Tipy na vánoční dárky

Je to zase tady. Listopad, vánoční výzdoba v obchodech a každoroční hon na dárky. Tomu poslednímu se naštěstí můžete vyhnout. Víte jak?

 

Mám pro Vás dobrou zprávu. Letos nemusíte obětovat volný víkend pobíhaní po obchodech a dlouhým frontám u pokladen, jen abyste sehnala všechny vánoční dárky. Objednejte si je bez stresu a v pohodlí svého domova. A co třeba na modinu? Mám pro Vás tipy, které všechny ženy vašeho života potěší 🙂

 

 

Sháním dárek pro dceru

Lámete si hlavu s dárkem pro svou dcerku? Hned s tím přestaňte. Poradím Vám totiž, čím jí pod stromečkem vykouzlíte úsměv na tváři. Všechny slečny chtějí to samé a jsou to tyhle nezbytnosti:

  • Oblečení v libovolném množství

Platí pravidlo „čím víc, tím líp“. Nedostat k Vánocům žádný nový hadřík = zkažené Vánoce. Myslete na to 🙂

  • Šperky

Třpytivé a slušivé, to je nejdůležitější. A pokud se budou hodit i k některému z nových kousků oblečení, tím líp.

  • Doplňky

Je jedno, jakou serepetičku vyberete. Holky milují kabelky, stylové boty, ale i různé šálky a šály. V tomhle případě zkrátka nikdy nešlápnete vedle.

 

Tip: Stále tápete, čím si svou dceru stopro získáte? Vsaďte na originální pulovr nebo zajímavé tričko. A když k nim přibalíte trendy kozačky (tyhle jsou navíc zateplené, takže nastydlé ledviny nehrozí), máte napůl vyhráno. No, a nejlepším Ježíškem tohoto roku se jednoznačně stanete v případě, že Vaše ratolest najde mezi dárky také set elegantních hodinek a náramku.

    

 

 

Sháním dárek pro mamku

I Vaše maminka se chce líbit. A nejen to. Vykašlete se tentokrát na nákup kuchařek, které už stejně mamka nemá kam dát a místo toho jí pořiďte něco originálního. Tímhle jí vyrazíte dech:

  • Oblečení

Platí, že praktické kousky vyhrávají. Proto vsaďte na hřejivý svetr, teplé huňaté ponožky nebo pěkné (a dostatečně dlouhé) tričko.

  • Bytový textil

Komu jinému by taková kuchyňská chňapka, ručníky nebo třeba kvalitní povlečení udělalo větší radost než právě Vaší mamce? Tohle je jasná volba.

  • Dekorace

Pokud Vaše maminka ráda zvelebuje svůj domov, pak je to jasné. Pod stromečkem určitě tajně touží najít nějakou pěknou dekoraci. Pokud si nejste jistí, co vybrat, sáhněte po léty osvědčené klasice. Tou jsou vonné svíčky.

 

Tip: Stejně jako prima svetrem, uděláte své mamince radost třeba i elegantní halenkou. Vybírejte takové kousky, které se dají nosit na více příležitostí.

    

 

 

 

Sháním dárek pro babičku

Sehnat vhodný dárek pro babičky se leckdy zdá být tvrdým oříškem. Ve skutečnosti to ale tak těžké není. Víte, co té Vaší udělá radost? Je to tohle:

  • Oblečení

Říká se, že babičky si na moderní oblečení už moc nepotrpí. To už ale dávno neplatí. I prarodiče občas chtějí trochu omládnout. Dopřejte to také své bábince 🙂 Co třeba pomocí elegantních zimních rukavic nebo pěknými ponožkami s motivy vloček?

  • Dekorace

Stejně jako mamka, i babička si jistě ráda zútulní svůj domov. Tak pro jí tu radost neudělat? Svíčky, ozdobné vázy, zajímavý obraz… na výběr je z tolika možností.

  • Něco dobrého na zub

Kvalitní čokoláda, výborné bonbóny nebo voňavý ovocný sypaný čaj Vaše babička určitě neodmítne. Potěšte ji nějakou dobrotou.

 

Tip: Máte v plánu pořídit babičce třeba právě sadu čajů? Pak k nim nezapomeňte přibalit také pěkný hrníček, ze kterého si tento teplý nápoj opravdu vychutná.

    

 

Máte nějaké vlastní tipy na vánoční dárky pro své blízké? Podělte se se mnou o ně v komentářích.