Tipy, co na sebe na Valentýna – ať už bude jakýkoli

Svatý Valentýn. Některými tolik nenáviděný, jinými naopak opěvovaný svátek všech zamilovaných se opět blíží. Chystáte se ho se svým partnerem oslavit, ale nevíte, co si na jakou příležitost vzít na sebe? Poradíme vám!

 

Když se řekne Valentýn, spousta žen si představí kytici rudých růží a nádherně zabalený dárek. V tento den jde ale o mnohem víc než jen o radost z pozornosti, jakou od partnera dostanete. Důležité je, abyste společně oslavili svou lásku a uvědomili si (víc než kdy jindy), že si sebe oboustranně vážíte a jste si vzájemnou oporou. A kam při této příležitosti můžete vyrazit? A hlavně, co si máte vzít na sebe, abyste se cítila skvěle? My to víme.

 

Vzhůru do kina!

Pokud si na romantiku v ústraní příliš nepotrpíte, vyrazte mezi lidi. Co třeba do kina na film, který společně chcete už dlouho vidět? Tohle je ideální příležitost.

Při výběru oblečení myslete především na to, abyste se v něm cítila pohodlně. Přece jen strávíte nějaký čas na sedačce v kině, a tak není úplně nejlepším nápadem brát si něco, v čem se příliš necítíte. Vsaďte na své oblíbené džíny a k nim si oblékněte třeba klasické tričko a slušivý kardigan, který Vás zachrání v případě, že by v kinosále běžela klimatizace. Na nohy obujte kozačky s plochou podrážkou. Budete tak mít jistotu, že Vám nebude zima na nohy.

   

 

 

Láska prochází žaludkem

Tohle ví snad každý. Vsaďte na to i Vy! Pro jednou sundejte zástěru a nechte hýčkat své i partnerovy chuťové buňky v dobré restauraci ve Vašem okolí. Uvidíte, že si to parádně užijete.

Večeře ve vyhlášené restauraci a navíc po boku Vaší lásky si zkrátka žádá určitý dress code. A tím rozhodně nejsou džíny, ba ani legíny. Povolejte do služby elegantní šaty! Nejen, že se v nich budete cítit božsky, ale navíc Váš outfit jistě ocení i Váš muž. Nezapomeňte ani na vhodné obutí a doplňky. Přestože je teplé počasí ještě daleko, je vhodné si na tuto výjimečnou událost obout lodičky. A když si do uší dáte třpytivé náušnice, bude Váš outfit dokonalý. A Vy neodolatelná 🙂

   

 

 

Romantika v pohodlí domova se počítá

Některé páry rády slaví svou lásku v naprostém soukromí – doma. A proč ne? Chystáte se to tak také udělat? V tom případě připravte výbornou večeři, dejte chladit víno a nezapomenutelný večer je zaručen.

Chystáte-li se zůstat s partnerem doma, nemusíte si nutně oblékat velkou večerní ani malé černé 🙂 Místo toho si na sebe vezměte něco, co je pohodlné a zároveň elegantní. Ideálním modelem jsou jednoduché legíny, které zkombinujete se sexy topem. A kdyby náhodou později došlo i na nějaké něžnosti, nezapomeňte na smyslné prádlo. Co takhle krajkové body? Až ho na Vás Váš partner uvidí, bude na zbytek večera o zábavu postaráno… 🙂

   

 

 

Víkend ve dvou bez starostí

Nespokojíte se jen tak s něčím a razíte heslo, že když slavit, tak pořádně? V tom případě je skvělým řešením sbalit sebe i svého muže a vyrazit si někam na víkend. Například takový wellness pobyt je doslova balzámem na duši i na tělo.

Pokud se opravdu rozhodnete pro wellness, stylové plavky nesmí chybět! Sexy bikiny si schovejte na léto. Vždyť i jednodílné plavky můžou být ohromně slušivé. Pozornost věnujte také výběru spodního prádla. Víkend ve dvou slibuje nejen nové zážitky, ale i romantické chvilky, a tak se vyplatí sbalit s sebou nějakou tu krajku. A až přijde únava, měla byste mít po ruce vhodné pyžamo. Takové, které je pohodlné a elegantní zároveň. My jasně hlasujeme pro noční košilku 🙂

   

 

Jak letos oslavíte Valentýna a co si při té příležitosti vezmete na sebe? Dejte nám vědět do komentářů.