Slaďte se s partnerem na procházku i na párty!

Oslňte společnost sladěným outfitem! Nezáleží na tom, jestli vyrážíte na procházku, na party nebo na nějakou slavnostní událost… Své oblečení můžete kombinovat při různých příležitostech. Nezapomeňte na to, že není potřeba myslet jenom na to, abyste byli sladění barevně, ale také na vhodnou kombinaci materiálů a stylu. Dnes vám přináším několik tipů od slavných osobností, které to umí. Hledala jsem mezi těmi nejslavnějšími i mezi českými a slovenskými umělci. Podívejte se na ty, které jsem vybrala!

 

Kate & William

Vévoda a vévodkyně z Cambridge k sobě ladí svoje outfity na oficiální akce, ale také v případě, že spolu vyrážejí na procházku. Tentokrát zvolili podobný styl a vytáhli košile s límečkem a také stylové pulovry. K tomu pohodlné kalhoty a trendy neformální oděv je na světě. Královský pár přináší skvělou inspiraci, která se hodí pro všechny věkové kategorie.

 

Dara & Rytmus

dara

Už je to nějaký ten pátek, co malá roztomilá Dara nazpívala spolu s Karlem Gottem píseň Zvonky štěstí. Dnes je tato slovenská zpěvačka známá také svým mimořádným módním cítěním. Se svým současným partnerem Rytmusem se jim podařilo perfektně sladit styl. Ačkoli ne vždy jsou sladěni barevně, tak stylově jim to sedí snad pokaždé.

 

Kim & Kanye

kim

Styl Kim Kardashien je pro mnohé kontroverzní a zdaleka ne všechny outfity se jí povedou. Jsou ale případy, kdy se jí podaří obléknout se opravdu stylově a navíc se sladit se svým manželem. Takhle se jim to podařilo, když společně mířili v New Yorku na oběd. Šedobílý outfit Kim skvěle ladí s úborem jejího chotě. Oba působí stylově, ale nikoli upjatě.

 

Meryl & Don

meryl

Tenhle pár už je spolu několik desítek let a slavná herečka si jej stále chválí. Je jasné, že se za ty roky naučili společně sladit a působí vyloženě pohodově. Pro jednu ze společných akcí vybrali manželé ležérně elegantní kombinaci společenských kalhot v tmavých tónech a pro horní část těla potom zvolili různé akcenty modré barvy a kombinaci s černou. A vypadají skvěle!

 

Victoria & David

Bývalá zpěvačka Victoria Beckham se nyní řadí k módním ikonám a navrhuje oblečení pod svou vlastní značkou. Spolu se svým manželem Davidem tvoří dvojici, která se drží módních trendů a umí se vyfiknout snad ke všem příležitostem. Ať už Beckhamovi vyrážejí na procházku nebo na párty, vypadají skvěle. Nejvíc jim to ale sluší v gala.