Podzimní módní tipy pro plnoštíhlé ženy

Nadělila Vám příroda ženské tvary? Mějte je ráda a hrdě je ukažte. Co z naší podzimní kolekce jim bude slušet? Ukážeme Vám to!

 

To, že máte nějaké to kilo navíc, neznamená, že se musíte oblékat do neforemného černého oblečení, které vše zakryje. Naopak, nebojte se obléknout stylové kousky a ukažte partie, na které jste hrdá. Výsledek bude báječný. Jak na to? Stačí dodržovat pár jednoduchých pravidel.

 

 

Široké boky a větší zadek

Trápí Vás větší hýždě nebo široké boky? Není nic jednoduššího, než je šikovně zakrýt. Vaším velkým přítelem jsou především sukně a šaty áčkového střihu, které Vaší postavě budou ohromně slušet. Nebojte se ale sáhnout ani po takových kouskách, které zvýrazní Váš pas. Díky tomu získá Vaše postava na souměrnosti a vykouzlí Vám krásné ženské křivky. A pokud místo šatů raději upřednostňujete kalhoty, vsaďte na rovné střihy. Parádní jsou také džíny s rozšířenými nohavicemi.

   

 

 

Větší bříško

Zejména ženy s postavou typu jablko mají často problém s větším břichem. Často se ho nedokážou zbavit ani cvičením a úpravou stravy. To ale vůbec nevadí, víme totiž, jak na něj.  Asi nejoblíbenějším řešením je schovat ho do halenek a tunik volného střihu. Mnohem rafinovanější ale je obléknout si kousky s nařasením, díky kterému špíček nebude vidět. A až venku trochu přituhne, vyrazte ven v kalhotách s vysokým pasem. Nejen, že Vám budou neskutečně seknout, ale navíc větší bříško, jako by v nich vůbec nebylo.

   

 

 

Plný dekolt

Pokud patříte mezi žen krev a mlíko, jistě Vás příroda obdařila také většími prsy. Některé ženy mají tendenci své přednosti schovávat. Ale není to škoda? V některých případech totiž šikovně odvedou pozornost od jiných problémových partií. Proto svůj dekolt hrdě ukažte! Při výběru oblečení ale nezapomínejte na to, že co je moc, to je příliš a že méně je někdy více. Vsaďte na střízlivé a vkusné kousky.

    

 

 

Tip(y) navíc

Je jedno, jestli máte velký zadek, macatá stehna nebo široká ramena. Mám pro Vás ještě jednu vychytávku, která Vám pomůže. Vsaďte na boty na vysokém podpatku. Ty totiž protáhnou Vaši postavu a opticky Vám tak uberou kilogramy i centimetry. No, kdo by to neocenil? 🙂

A ještě jedna rada na závěr. Nezáleží na tom, jaké číslo Vám ukazuje ručička váhy a ani to, co o Vašich mírách říká krejčovský metr. Nejdůležitější je, jak se ve svém těle cítíte Vy sama. Mějte se ráda taková, jaká jste a budou Vás tak mít rádi i ostatní 🙂