Oscarová noc 2017 – kdo oslnil a kdo naopak zklamal?

Letos Americká filmová akademie předávala ceny už po osmadevadesáté. Nás ale víc, než to, kdo ceny získal, zajímalo, jaké róby celebrity vynesly. Komu to slušelo a kdo při výběru šatů neměl zrovna šťastnou ruku? Pojďme se na to podívat.

 

Brie Larson

Brie, režisérka a scénáristka, si na oscarový večer vybrala překrásné šaty z dílny Oscara de la Renty. Dokázala nám tím, že i s černým kouskem se dají udělat opravdové divy.

 

Emma Stone

Nejen, že Emma získala Oscara za nejlepší ženský výkon, ale po dobu celého večera na ní všichni mohli oči nechat. Zlatavé šaty s flitry od Givenchy jí ohromně slušely a právem byly jedněmi z těch nejkrásnějších. A my jim tleskáme.

 

Dakota Johnson

Kdo naopak přestřelil, je hrdinka Padesáti odstínů šedi, Dakota Johnson. Těžko bychom během oscarového večera hledali horší šaty. A to, že jsou od Gucciho, to opravdu nezachrání. Dakota svůj outfit ještě “vylepšila“ nevhodně zvolenými šperky, které byly příliš masivní. Celkovému dojmu pak příliš nepřidalo ani to, že herečka zřejmě zapomněla na make-up.

 

Hailee Steinfeld

Hailee jsme mohli vidět v překrásných vílích šatech od Ralph & Russo a musíme říct, že herečka působila až étericky. Zkrátka jí to moc slušelo.

 

Halle Berry

Kočičí žena na Oscarech určitě budila pozornost, a to především kvůli volbě svého účesu. Ten byl spíše extravagantní a na tuto společenskou událost se příliš nehodil. Velmi decentní make-up a tuctové šaty od Versaceho její celkový outfit moc nezachránily.

 

Jennifer Aniston

“Rachel“ z Přátel část Oscarové noci moderovala, proto si při výběru šatů dala záležet. A my jí dáváme jedničku s hvězdičkou. Zaujala především odvážným výstřihem a dlouhým rozparkem. Oboje si ale vzhledem ke své skvělé postavě může dovolit a výsledek vypadal opravdu parádně.

 

Kirsten Dunst

Kirsten byla doslova za princeznu. Oblékla si na sebe černé korzetové šaty od Christiana Diora a rozhodně to byla dobrá volba. Róbu doplnila decentním stříbrným náhrdelníkem, který outfit nádherně rozzářil.

 

Nicole Kidman

V případě Nicole každý ví, že nikdy nešlápne vedle. Její výběr šatů je vždycky skvělý a při každé příležitosti jí to sluší. Oscarová noc nebyla výjimkou. Herečku jsme mohli vidět v šatech z dílny Armaniho. Nicole, chválíme šaty a tiše závidíme!

 

Petra Němcová

Letos se vyhlášení Oscarů zúčastnila i česká modelka Petra Němcová, která na červeném koberci opravdu zazářila. Svou luxusní róbu od George Scharka doplnila střevíci, které měly místo klasického podpatku sošku Oscara. Oceňujeme nápaditost.

 

Salma Hayek

Salma vsadila na jednoduché černé šaty od Alexandera McQueena a její volba byla trefou do černého. Róba podtrhla Salminu ženskost a vynikl její přirozený půvab. Kulatý výstřih už je jen třešničkou na dortu.

 

Scarlett Johansson

Šaty herečky a zpěvačky Scarlett Johansson byly tento rok spíš zklamáním. Sice jí to slušelo, ale jsme u ní zvyklí spíš na odvážnější modely. To se o letošní róbě, kterou navrhla Azzedina Alia, říct nedá. Scarlett, příště to zkus lépe.

 

A co na šaty celebrit říkáte Vy? Jaké Vás nadchly a které se Vám naopak vůbec nelíbily? Napište nám do komentáře 🙂

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit