OBLÍBENCI NAŠÍ TÝNY

O tom, jaké kousky z nové podzimní kolekce značky Venca jsem si oblíbila, už jsem vám psala. I naše Týna se ale rozhodla, že se vám se svým výběrem pochlubí.

Týna se při výběru věcí do svého šatníku zaměřuje především na to, aby byly pohodlné a praktické. Zároveň ale musejí být stylové, to je jasné J Vzhledem k tomu, že celá kolekce je plná takových kousků, Týna neměla vybírání vůbec snadné. Nakonec se ale rozhodla a vybrala si pro sebe jednoduchý trendy outfit. A jací jsou její oblíbenci?

Týna zjistila, že určitě musí mít černé šaty. A proč právě tyto? Jsou totiž jednoduché a vyrobené ze splývavého žerzejového úpletu, který je na nošení velmi příjemný. V chladnějších podzimních dnech šaty doplní legínami, aby jí netáhlo na záda J Další, co si Týna na první pohled oblíbila, je kožešinová vesta. Dá se totiž parádně kombinovat s různými kousky oblečení. Skvěle vypadá jak k Týniným šatům, tak třeba ke slim džínám a jednoduchému tričku. Černé kotníkové kozačky byly pro Týnu jasnou volbou. Jsou totiž neuvěřitelně pohodlné, takže v nich může obrážet obchody a kavárny s kámoškami klidně celý den. V kombinaci s černými šaty vytvoří ležérní, ale zároveň elegantní outfit. A to je přesně to, co Týna zbožňuje. Posledním kouskem, který si Kristýna nutně musela pořídit, je praktická kabelka, do které schová všechny své nezbytnosti. Zároveň ale není příliš velká, zkrátka tak akorát, aby podtrhla celý outfit, a přitom nijak nepřekážela.

Týnin look je prostě dokonalý a já se na něj nemůžu vynadívat. Proto jsem Vám ho zdokumentovala. Co myslíte, vybrala Týna dobře, nebo by měla zvolit jiné kousky z podzimní kolekce?  Dejte nám vědět do komentářů.