Období fashion weeku je tu!


Holky, tentokrát to bude město New York, kde módní návrháři z celého světa představí hadříky pro Jarní/letní kolekci 2017!  Takže pokud jste prošvihly Fashion Week u nás v Praze, nemusíte zoufat. Protože už toto úterý se můžete těšit na bezva nové kousky! Začíná totiž New York Fashion Week! „Město, které nikdy nespí” totiž patří do takzvané „Big Four”. Čtyřka měst – Londýn, Miláno, NY a Paříž jsou hlavní města módního průmyslu. Takže holky, už víte, kam vyrazit na nákupy?

Týdny módy v americkém městě započaly svoji dlouhou a úspěšnou nit už v roce 1943. Od té doby každý únor a září válcují titulní stránky časopisů o módě. Například můj oblíbený Vogue!

Módní průmysl se v těchto týdnech má možnost doslova vyřádit. Značky a módní domy určují směr oblečení na několik dalších sezon. Ráda nosím kostkované a jiné vzory – a těch bude letošní podzim na pultech vašich oblíbených obchodů opravdu hodně!


 Ochutnávka New York Fashion Week

12. září Stevie Boi

Ten, kdo naprosto uchvátil známé tváře jako Madonnu, Beyoncé, Lady Gaga, Britney Spears nebo Katy Perry je Stevi Boi. Jaká bude jeho nová kolekce unisex brýlí?

stevie boi   PageImage-490020-2088220-StevieBoi_2   stevie boi1

8. září - není  tabu

Svoji první přehlídku si projde devatenáctiletá dívka Reshma, která přežila kyselinový útok. Reshma našla odvahu a vystupuje tak pro všechny dívky a ženy, které semknul podobný osud. Tato modelka bude vůbec poprvé mimo svoji rodnou zem, Indii.2988   376500C300000578-3748933-Selfless_Reshma_pictured_left_and_right_was_on_her_way_to_an_exa-m-62_1471632570401   reshma-2-435

9.září

Bezprostředně po prohlídce je možné zakoupit si kolekci od začínající americké návrhářky Lisi N. Hoang. Na modely s důrazem romantickými detaily se obzvlášť těším.

LNH mě zaujala. Její model zobrazuje vrstvící tekutinu. Ráno vezmete elegantní oděv a v průběhu dne vrstvíte další části oblečení. Je to bezva praktické a raz dva máte váš ohoz jako nový.

lisa n. hoang   lnh šaty2   lnh šaty


Koktejly a víno přímo na terase Fashion Week nabízí zdarma La Sirena pro všechny účastníky i fanoušky.

Září 7 – 15, 2016 – to je Fashion Week v New Yorku!

Kalendář všech značek a světových designérů z NY Fashion Week je tady.