Nejoblíbenější plavky letošního léta

Léto je v plném proudu, a tak je nejvyšší čas „oprášit“ plavky a vyvětrat je u vody! Jaké střihy letos potkáte na pláži nejčastěji? Pojďme se na to společně podívat!

 
 
Plavky už dávno nejsou synonymem jen pro jednodílnou klasiku anebo pro trojúhelníčkový vršek. Módní návrháři se mnohdy doslova předhánějí v tom, kdo světu představí originálnější a propracovanější model. Pro nás, obyčejné smrtelnice, to má jednu obrovskou výhodu – můžeme si pro sebe vybrat přesně takové plavky, které se nám líbí, perfektně sedí a lichotí naší postavě. A jaké kousky to u vás tento rok vyhrály?

 
 

1. Vysoký pas

Dvoudílné plavky, jejichž součástí jsou kalhotky s vysokým pasem, jsou ideálním parťákem zejména pro boubelky. Dokážou totiž opticky zeštíhlit a protáhnout postavu a zároveň šikovně schovají větší břicho. Pokud se tedy necítíte na titěrné bikinky, ale nechcete si na sebe brát jednodílné plavky, vsaďte na vysoký pas!

   

 
 

2. Jednodílné plavky

Tento model se drží mezi TOP kousky snad odjakživa a není se čemu divit. V zimě se hodí do bazénu, v létě s ním můžete vyrazit klidně i na dovču k moři. Je zkrátka úžasně univerzální. Ale i tyhle plavky kolikrát dokážou divy. Na své si opět přijdou především ženy kyprých tvarů, které velmi rády nosí kousky s nařasením v problémových partiích, jakými jsou prsa a břicho. U vody také letos často potkáte plavky se sukénkou, které rafinovaně zakryjí větší zadek.

   

 
 

3. Jednoduchá klasika

Jak jsem zmiňovala v úvodu, možností, které můžeme k vodě obléknout, je velká spousta. Přesto jsou stále ženy, které i v dnešní době zůstávají věrné nesmrtelné klasice. Tou jsou jednoduché jednodílné plavky anebo takové ty typické trojúhelníčky na šňůrky, které si jistě každá z nás pamatuje už z dob svého útlého mládí J A co by ne? Koneckonců, v jednoduchosti je krása, takže pokud vás to k těmto modelům táhne, jděte do nich!

   

 
 

 4. Originální střihy

Klasika je klasika, ale jsou mezi námi i odvážné dámy, které nikdy neřeknou „ne“ originálním plavkám. V posledních letech se těší obzvlášť velké oblibě kousky s různými průstřihy. Nutno ale podotknout, že takový střih si mohou dovolit jen ty šťastné z nás, kterým příroda nadělila štíhlou postavu. Pokud máte nějaké to kilo navíc, vsaďte raději na zajímavě řešený vršek plavek nebo na nevšední vzory. Takovým kouskem i odvedete pozornost od partií, které na odiv příliš vystavovat nechcete.

   

 
 

Jaké plavky nejraději oblékáte vy? A které modely se vám naopak vůbec nelíbí? Dejte mi vědět do komentářů.