Módní Show Agentury Daniela Models – Lamark Night 2015

Krásné modelky, zářivá světla a trocha nervozity. Velká módní přehlídka je zkrátka událost. My se na jedné takové podílely a tak vám můžu říct, že vše správně přichystat a zorganizovat není jen tak. Přečtěte si, jak jsme se popraly s Módní Show Agentury Daniela Models - Lamark Night 2015

Vybírání těch správných modelů, hudby a vůbec všeho je zdlouhavá až mravenčí práce. Když ale potom člověk vidí, jak ty kousky, které vybral, modelkám skvěle sedí a publikum se baví, pocit štěstí ho naprosto zaplaví. V našich modelech se navíc předvedly "missky" Monika Leová a Gabriela Kratochvílová. A slušelo jim to přímo fantasticky.

modní přehlídka_modino

Práce na módní přehlídce začíná trochu nudně - u počítače. Vybírají se totiž modely. je potřeba, aby k sobě všechny kousky perfektně ladily a aby prezentovaly značku jako takovou. Výběru modelů jsme se s holkami věnovaly několik týdnů. Chtěly jsme prostě ukázat to nejlepší. Dohadovaly jsme se, hledaly, vyřazovaly a znovu se k některým modelům vracely.

modní přehlídka_modino_přípravy

Pod tlakem termínu jsme konečně vybraly sadu oblečení a dovezly ji do dějiště přehlídky, kulturního domu Aldis v Hradci Králové ráno v den konání akce. V rychlosti jsme předaly modely, daly rychlé instrukce a těšily se na večer. Vlastně jsme do poslední chvíle ani nevěděly, která modelka dostane jaké oblečení, a sázely jsme se, co asi předvedou hlavní hvězdy přehlídky - Monika Leová a Gabriela Kratochvílová.

Když přehlídka začala, nervy se stupňovaly. S holkami z našeho modino týmu jsme čekaly, kdy uslyšíme "modino.cz" a modelky vyjdou na pódium v našich kouscích. Když moderátor oznámil, že modino jde na scénu, napětí bylo obrovské. Stejně jako z modelek nás ale brzy spadlo. Dívkám naše outfity sedly přímo perfektně! A to nejen misskám, které si zvolily jedny z našich nejoblíbenějších šatů z kolekce, ale i ostatním modelkám.

"Dívky byly profesionální, oblečení vypadalo krásně. Líbí se mi španělský šmrnc, mám ráda léto a všechno s ním spojené", řekla nám jedna z účastnic přehlídky během přestávky, a navíc dodala: „Bavily mě vaše kombinace a hlavně to, že modely jsou skvěle nositelné. Navíc tím, že nejdou koupit v klasickém obchodě, jsou vlastně jedinečné, a to mám ráda," doplnila Kateřina Nová.

modní přehlídka_modino_modelky

Na přehlídce jsme kromě našich modelů poprvé veřejnosti představily i náš tištěný katalog, na který jsme velmi pyšné, protože nám dalo velkou práci a máme radost, že se podle prvotních reakcí líbí. Jestli o něj máte zájem, stačí nám napsat do komentářů nebo na klara@modino.cz a rádi vám ho pošleme.

A jestli jste na přehlídce chyběla, podívejte se na fotky 😉