Lesk a bída festivalu v Karlových Varech. Kdo nadchnul?

Filmový festival v Karlových Varech patří k těm nejvýznamnějším událostem českého kuturního nebe. Na akci chce být vidět každý a každý chce být za hvězdu. Zdaleka ne všem se to ale podaří… Proto vám přinášíme to nejlepší, ale také to nejhorší, co bylo letos ve Varech k vidění... Červený kobrec holt nesluší každému. Zatímco někteří ukázali světu skvostné róby hodné i světových akcí, jiní totálně propadli.

 

Zazářili

Karlovy_Vary_festival_eshop_damska_moda_celebrity

Andrea Verešová předvedla během festivalu hned několik zajímavých modelů. Tato róba ale patřila k těm nejpovedenějším a Andrea ukázala, že opravdu ví, jak se na červeném koberci nosit. Krásná vlečka, jemný vzor a košilový horní díl dělají z těchto šatů opravdový skvost.

Iva Janžurová, která byla letos oceněna za přínos českému filmu, oblékla překrásné zelené šaty a vypadala jako opravdová dáma. Skvěle je doplnilo perfektní líčení a také náhrdelník. Zaslouží si velkou pochvalu.

Skvěle se po celou dobu festivalu prezentoval také jeho ředitel Jiří Bartoška se svou paní. Za všechny jejich outfity jsme vybrali černou klasiku, která ale působí svěžím dojmem. Bartoškovi vypadají na červeném koberci skvěle!

 

Nenadchli, neurazili

Karlovy_Vary_festival_eshop_damska_moda

Kateřina Brožová zvolila černou róbu, kterou v horní části zdobí peří a toto zdobení se úplně nepovedlo. Herečka ale jinak dobře sladila doplňky a zvolila vhodný střih šatů.

Do Varů dorazil i muzikant Michal Dvořák se svou paní, která používá pseudonym DJ Lucca. Černé triko pod sakem známého muzikanta nepůsobí na slavnostní příležitosti úplně vhodně. Jeho paní zvolila zajímavé šaty s diskutabilní délkou. Nebylo by také od věci zvolit jiné psaníčko.

Sabina Remundová, dcera herečky Ivy Janžurové, zvolila černé šaty. Na zvážení je určitě použití transparentního materiálu, který korpulentnějším postavám zrovna nesvědčí. Černý monolit také mohla rozbít například červenými doplňky.

 

Zklamání

Karlovy_Vary_festival_eshop_damska_moda_hvezdy

Oblíbená herečka Táňa Pauhofová oblékla lesklé modré šaty s červeným korálkovým zdobením, k tomu obula černé boty a do ruky vzala černé psaníčko. Šaty nepůsobí elegantně a kombinace lesklého materiálu a červené vypadá levně.

Paní Livie Klausová oblékla růžovou róbu, která jí ale nepadla, měla zvláštní délku a rozporovat se dá už samotná barva šatů. Manželka bývalého prezidenta a velvyslankyně se přitom umí obléci s noblesou, jako pravá dáma. V tomto případě to ale neukázala.

Mezi hosty letošního festivalu se připojil i hokejista Jiří Šlégr se svou novomanželkou. Paní Lucie ale svůj outfit nevybrala zrovna dobře. Krajkový svršek nepůsobí elegantně, ale připomíná ozdobnou dečku. Vykukující límeček ke krajce vyloženě nepadne.