Kristýna radí: Tyto plavky sluší každé postavě

Objevit stylové plavky, to je jedna věc. Druhá věc je ta, jestli Vám budou jaksepatří sedět. My v modinu myslíme na všechno, a proto v naší letní kolekci najdete plavky, které sluší všem ženám. Jaké jsou jejich výhody?

 

 

Jedny plavky - dvě velikosti

Ve spoustě obchodů seženete dvoudílné plavky, které jsou prodávané pouze jako celek v jedné velikosti. Ne každá žena se ale může pochlubit souměrnou postavou, často to bývá spíše naopak. Víme, že v takovém případě není výběr plavek ničím jednoduchým, a proto na modinu máte možnost zkombinovat, co se Vám zlíbí. Každý kousek plavek tak můžete mít přesně v takové velikosti, která Vám dokonale padne.

   

 

 

Nejsou kalhotky jako kalhotky

Plavkové kalhotky dokážou pořádně potrápit. Pokud máte nějaké to kilo navíc, určitě to moc dobře znáte – se začátkem léta konečně zase natáhnete bikiny a čeká Vás nemilé překvapení. Spodek Vás škrtí a zařezává se do břicha. Tento nevítaný efekt má většina klasických plavkových kalhotek. Naštěstí se vyrábějí také kousky s vysokým pasem, které větší bříško krásně zakryjí. A co víc, i takové plavky vypadají smyslně a velmi žensky.

   

 

 

Dodejte své postavě sexy tvar

Netroufáte si na bikiny a ani jednodílné plavky nenosíte s příliš velkou oblibou? Pak asi nevybíráte ty správné. Aby Vám plavky slušely, je potřeba mít takové, které Vám vykouzlí perfektní postavu. A nemějte obavy, jde to i v případě, že máte pořádně ženské tvary. Stačí, když sáhnete po jednodílných plavkách se stahovacím a zeštíhlujícím efektem. Takové zvýrazní Vaše přednosti a skryjí nedostatky, a to díky speciální podšívce.

   

 

 

Schovejte se do sukně

Ne, tím nemyslím, abyste si místo plavek vzaly raději sukni 🙂 Plavky si s klidným srdcem může obléknout každá žena bez ohledu na to, jakou postavou ji příroda obdařila. Pokud se v nich ale příliš necítíte, existují kousky, které Vaši nejistotu zaženou. Vyzkoušejte jednodílné plavky se sukénkou! Ta šikovně zakryje větší hýždě a břicho, nebo širší boky a Vy si budete moct koupání konečně pořádně užít.

   

 

 

Jednoduchost, ale i exotika

A jaké plavky letos letí? Jako každý rok jsou to především jednobarevné jednoduché kousky. Na výsluní jsou teď také geometrické nebo exotické vzory a výrazné barvy. To své si vybírejte především podle toho, v čem se budete cítit dobře a co Vám bude sedět nejlépe. Na to, jaké máte tvary, při výběru zapomeňte. Krásná můžete být v jakýchkoliv vzorech i barvách. A fantazii se meze nekladou 🙂

   

 

Jaké plavky s oblibou nosíte a proč? Dejte mi vědět do komentářů.