Jak vyrazit na fesťák? Pohodlně a stylově

Hudební festivaly patří pro mnoho lidí k létu podobně jako slunce či koupání. A dnes už nejsou pouze příležitostí, jak si poslechnout oblíbené kapely, ale také šancí, jak vytvořit zajímavý outfit, který bude pohodlný, ale přitom stylový. Není to složité, stačí projít šatní skříň a vybrat své oblíbené kousky a vhodně je zkombinovat. Můžete se držet klasiky nebo zkusit něco originálního. Podívejte se, jak na to!

 

Klasika: džíny a tričko

Jasně, můžete do šatníku sáhnout po oblíbených džínách a bílém triku. Rozhodně tak chybu neuděláte. Zkluste tuto kombinaci ale trochu rozjasnit – třeba si svázat cípy trička nebo vytáhněte větší náušnice. Uvidíte, že budete za hvězdu!

 

Barvy a pohodlí

K létu barvy nerozlučně patří, tak proč se jich vzdávat, když míříte na festival? Naopak se nebojte vytáhnout jasně barevné kalhoty a triko, které zdobí květiny, ptáčci nebo třeba etno potisk. Pokud se vám podaří sladit potisk trička s kalhotami, máte vyhráno.

 

Krátké šortky a klobouk

V létě bývá na festivalech pořádné horko. V krátkých šortkách a klobouku se však budete cítit lépe než všichni ostatní. Klobouk vypadá perfektně a navíc vám pomůže chránit se před ostrými slunečními paprsky.

 

Holé bříško a dlouhá sukně

Perfektní dráždivá kombinace. Nebojte se pochlubit bříškem, krátká trička jsou opět v módě a ještě dlouho budou! Krátký top vypadá skvěle s dlouhou sukní, se kterou tvoří perfektní outfit. Celek můžete doplnit kloboukem, který modelu dodá ještě větší šmrnc.

 

Farmářský look

Hledáte něco jiného, než všichni ostatní? Zkuste farmářský look, který zaujme na první pohled a na festival se perfektně hodí. Džínové lacláčové kraťasy doplňte kostkovanou košilí, na hlavu narazte slamák a uvidíte, že budete zazáříte a každý se za vámi otočí.