Inspirace plnými tvary. Tyhle dívky stojí za to sledovat!

Tyhle holky neváží padesát kilo i s postelí a k ideální postavě 90 – 60 – 90 mají poměrně daleko. Přesto to s módou umějí a inspirují ženy po celém světě. Módní blogerky s křivkami vědí, co se nosí, mají cit pro kombinace a statisíce následovatelů. Připravila jsem pro vás přehled těch největších hvězd a jejich nejoblíbenějších outfitů. Protože tyhle dámy jsou opravdu inspirativní a můžeme se toho od nich naučit opravdu hodně – jak kombinovat, vyzdvihnout svoje přednosti a poutat pozornost.

1_blogerkaGirl with curves

1_blogerka_insTanesha Awasthi z Kalifornie je módní redaktorkou Redbook magazínu, estétkou s diplomem a absolventkou University of California Berkeley. Hlavně je ale dívkou, jejíž osobitý styl stojí za to následovat. Její outfity se obvykle skládají z jednoduchých kousků, které Tanesha umě poskládá. V jejím šatníku najdete upnuté kalhoty, košile, vesty, roláky i skvěle střižené šaty. Její styl jenom na instagramu sleduje 185 tisíc lidí.

https://www.instagram.com/girlwithcurves/

 

 

2_blogerkaNicolette Mason

2_blogerka_ins

 

Tahle dívka ráda cestuje a živí se jako publicistka pro časopis Marrie Claire. Proslula ale také svým blogem, který nese její jméno. Nicolette se popisuje jako velký zastánce rozmanitosti. A to je vidět mimo jiné i na jejích outfitech. Vysoké kozačky, krátké sukně a výrazné vzory. Nicolette se prostě nebojí a obléká si to, co se jí líbí a ví, jak na to. Pokud patříte mezi ženy, které oblékají větší velikosti, určitě od ní něco odkoukejte.

https://www.instagram.com/nicolettemason/

 

 

3_blogerkaGabifresh

3_blogerka_ins

Stovky tisíc sledují tuhle svéráznou blogerku, která si říká Gabifresh. Její outfity jsou originální, neotřelé a nebojí se ukázat ani v plavkách. Názorně předvádí, že i ženy s křivkami mohou nosit overaly se vzory, šaty nad kolena a extravagantní modely podle svého gusta a fantazie. Kreace téhle blogerky, která sama sebe popisuje jako „zdravou, módní a milující křivky“, sleduje jenom na instagramu skoro 300 tisíc lidí. Podívejte se také, stojí to za to

https://www.instagram.com/gabifresh/

 

 

 

4_blogerkaCurvy girl chic

4_blogerka_inst

Další blogerka, kterou stojí za to sledovat, se jmenuje Allison Teng a pochází z Kalifornie, kde také žije. Okoukat od ní můžete jednoduché a stylové outfity pro všední dny, na rande, do práce i na večírek. Kromě toho vám ukáže i jak žije, cestuje a vyzkouší za vás také nějaké to líčení. Allison sleduje přibližně 50 tisíc lidí a její příspěvky si můžete přečíst také ve StyleWatch magazínu People, kam pravidelně přispívá.

https://www.instagram.com/curvygirlchic/

 

 

 

5_blogerkaForever fabulous in bows

5_blogerka_inst

Super blog, který píše Sianny, vás provede světem módy, kosmetiky i cestování a načerpáte cennou inspiraci. Její tvrzení, že „krása člověka a jeho sebevědomí by nemělo být měřeno podle velikosti, kterou nosí“, by se dalo tesat. Sianny umí skvěle pracovat s doplňky, výraznými čepicemi nebo brýlemi. Své outfity dokáže dotáhnout k dokonalosti pomocí stylových kabelek, zajímavých bot nebo velkých šál. Bavit vás budou i její fotografie z cest.

https://www.instagram.com/bowfabulous/

 

 

 

 

6_blogerkaMy curves and curls

6_blogerka_inst

Originální a vkusné tipy pro ženy plných tvarů přináší i tenhle blog, který píše Assa. Rodačka z Mali žije v Torontu a blog píše od roku 2008. Fotky jí většinou pořizuje manžel. Její outfity jsou symbiózou barev a vzorů, umí ale vytvořit i elegantní a jednoduchý look hodný následování. Na sociálních sítích se můžete seznámit nejen s ní, ale také s její rodinou.

https://www.instagram.com/mycurvesndcurls/