Francouzská móda je zpátky

Některá móda je oblíbená a některá je ještě oblíbenější. My o tom víme své, proto jsme si pro Vás připravily malé překvapení. O co jde?

 

Není to tak dávno, co jste na modinu mohly narazit na jednu konkrétní značkovou módu. Takovou, která sluší ženám jakéhokoliv věku i jakýchkoliv tvarů. Řeč je o francouzské značce Blancheporte. Tato móda si velmi rychle získala Vaše srdce. Proto když na nějaký čas opustila stránky našeho e-shopu, doslova jste nás zaplavily dotazy, jestli a kdy Vám Blancheporte vrátíme zpátky.

 

Zájem byl takový, že jsme jednoho dne daly hlavy dohromady a vymýšlely, co s tím. Nebudu Vás napínat. Slovo dalo slovo a výsledek je takový, že Blancheporte po dlouhém roce opět spatřil světlo modino světa 🙂 Máte radost?

Není to ale všechno. Když už má totiž nastat návrat, je potřeba, aby byl opravdu pořádný! Proto jsme nenaskladnily jen nové zboží, ale i srdcovky, které jste si nejvíc oblíbily. Vybírat můžete z kolekce basic oblečení a z neotřelých kousků plných originálních vzorů a střihů.

 

 

Jaké modely Vám už brzy budou říkat „paní“? Dejte mi vědět, který z Blancheporte kousků Vám padl do oka nejvíc 🙂