Fotoreport: Návštěva ve Španělsku

Je to přesně 2 týdny, co jsme se vrátily z další návštěvy v centrále španělské značky Venca. Už jednou jsem Vám přiblížila, jak naše pravidelné návštěvy vypadají. Pokud Vás tento článek minul, můžete si ho přečíst tady.  Tentokrát však naše setkání probíhalo trochu jinak.

 

Hned po příjezdu nás přivítala silná bouřka, která trvala celou noc. Nemohly jsme tak „courat“ úzkými uličkami městečka Sitges. Bouřku jsme ale přečkaly v úkrytu místních barů, což nebylo úplně tak špatné 😊

 

Druhý den po příjezdu na centrálu Vency nás jako tradičně čekalo výborné tapas a skvělé víno na uvítanou. Takzvaná Tour de Venca proběhla podstatně rychleji než obvykle, přestože nás všechny známé a usměvavé tváře zdravily, vítaly a hlavně si chtěly povídat. Klasické „schůzování“, také netrvalo moc dlouho. Nebyl zkrátka čas probírat dodávky zboží a marketingové a logistické tipy jako vždy. Hlavním cílem naší návštěvy bylo zhlédnutí nabídky kompletní kolekce na jaro/léto 2019.

 

S ročním předstihem jsme si tak prohlédly, osahaly a v některých případech i vyzkoušely kousky, které budeme moct za španělskou značku Venca nabízet na modinu. Byla to skvělá příležitost si udělat obrázek, co se bude následující léto nosit, naplánovat s předstihem módní rady a tipy pro Vás a hlavně zajistit, že za danou cenu dostanete i požadovanou kvalitu.

Pod rukama nám proběhl nespočet módních kousků, které jsme čtyři hodiny prohlížely a hodnotily. Vybíraly jsme ty nejlepší, které budou našimi hvězdami v létě 2019. Můžu Vám říct, že to byly jedny z nejlépe strávených hodin mého pracovního života. Už teď se nemůžu dočkat příštího léta, a to přesto, že to letošní ještě ani nezačalo. Kolekce Venca jaro/léto 2019 bude totiž naprosto úžasná.

 

Pokud chcete malou ochutnávku toho, co Vás za rok bude čekat, koukněte do galerie článku a napište nám do komentářů, jak se na první pohled kolekce líbí Vám.

 

Video z návštěvy

 

Fotogalerie: