Doplňky dodají vašemu outfitu grády. Jaké použít?

Všimli jste si někdy, jak dokáže malá drobnost úplně změnit celý váš outfit? Já doplňky naprosto zbožňuju, protože díky nim vypadají i jednobarevné šaty nebo topy prostě skvěle. Například pokud obléknete „malé černé“, dokážete z nich za pár minut vytvořit úplně jiné modely. Záleží na tom, jaké zvolíte doplňky a v jakých barvách. Se zlatou budou vypadat luxusně, s červenou sexy a s barevnými doplňky ležérně. Čím vším můžete svůj oblíbený model doplnit? Je toho opravdu hodně, pojďme se na to podívat…

Zajímavá kabelka

Pokud chcete svůj outfit něčím ozvláštnit, vytáhněte zajímavé psaníčko nebo jinou zajímavou kabelku! Uvidíte, že upoutá velkou pozornost. Není nutné, aby kabelka byla sladěná s botami, ale u některých modelů to vypadá luxusně. Nebojte se blýskavých a netradičních kabelek, které nemá každý. Mně se osvědčila kombinace jednobarevného outfitu a kabelky nebo psaníčka s flitry. Pokud po takové sáhnete i vy, dávejte pozor na další doplňky, ať svůj look zbytečně nepřekombinujete.

404458 405078

 Výrazný šátek

Šátky a šály jsou stále in! Dodávají nám totiž ležérní elegantní vzhled a jako bonus nám nenastydne krk. A to podle mne stojí za to. Sama vlastním celou řadu různých šál a šátků, které kombinuji s bundičkami a svetříky. Díky tomu bez větší investice vypadá moje oblečení stále jinak. Podívejte se do skříně k sobě nebo k mamince a uvidíte, že tam pár skvělých kousků najdete. Šátky a šálky vám také pomohou odlákat pozornost od problematických partií.

248726 248738 324565

Originální pásek

Pásek vám pomůže opticky rozdělit postavu a navíc perfektně podtrhne váš pas. A to i v případě, že ho nemáte příliš výrazný. Zároveň ale pásek perfektně oživí vaše oblečení! Berete si jednoduché jednobarevné šaty? Nebojte se experimentovat a vyzkoušejte tenké i tlusté pásky v různých barvách. Kromě toho, že perfektně oživí váš outfit, tak vám ještě ubere kilogramy a perfektně vytvaruje vaši postavu.

Náhrdelníky a náušnice

Snad nic nedokáže rozzářit můj outfit jako správně zvolené šperky. Krásně můžete vypadat jak se zlatými či stříbrnými, tak s těmi z bižuterie, které dávají větší možnosti. Mně se osvědčilo svůj outfit pokaždé doplnit nějakými zajímavými náušnicemi – dlouhými i krátkými. Při jejich výběru myslete i na tvar obličeje. Pokud máte kulatý obličej, volte spíš ty delší, pokud máte hranatější rysy, volte oblé tvary. Nezapomeňte doplnit o ladící náhrdelník!

248513 249181 404828

Nápadný kousek oblečení

Jednobarevný outfit jde skvěle rozsvítit jedním nebo více výraznými kousky oblečení. Natáhněte zajímavé bolerko nebo sáčko, vytáhněte svítivou sukni. Osvědčená kombinace střídmého outfitu doplněného něčím opravdu výrazným a trendy vypadá prostě skvěle a je nadčasová. Buďte kreativní, nebojte se neotřelých kombinací a vyzdvihněte svoje křivky. Výraznější kousek oblékněte tam, kam chcete pohledy přilákat!

248233 248454 404783