Český slavík: přehlídka zajímavých rób i módních přešlapů

Je jen málo slavnostnějších příležitostí, na kterých mají české celebrity šanci ukázat se v gala. Vyhlašování nejlepších zpěváků a zpěvaček ale mezi takové akce patří a hvězdy českého pěveckého nebe si dávají záležet, aby jim to při přebírání ocenění slušelo. Kterým z nich se to povedlo? Podívejte se na můj souhrn zajímavých osobností, které se mezi dalšími na předávání cen ukázaly. Kteří z nich vás inspirují a jak byste se na takovou akci oblékli vy? Napište mi do komentářů 😉

Lucie Bílá

K oceňované zpěvačce černá barva prostě patří. Vyráží v nich celé roky na různé akce včetně Českých slavíků. Tentokrát zvolila róbu s asymetrickou sukní. Šaty jsou přesně v jejím stylu, monolit rozbila výrazným náhrdelníkem a nutno poznamenat, že jí tato kombinace slušela. I když od Lucie Bílé jsme určitě viděli i zajímavější modely.

Lucie Vondráčková

V celkovém pořadí zpěvaček skončila Lucie Vondráčková na druhém místě. Její zářivá róba rozhodně zaujala. Vzhledem k tomu, že měly odhalená záda, působily i odvážně. Vzhledem k bohatému střihu už nebylo nutné šaty doplňovat výraznými šperky. Lucie zvolila jednoduchý náhrdelník. Celkově jí to slušelo, i když jen málokterá žena by si bohatě nabírané šaty mohla dovolit.

Lucie Borhyová

I když má za sebou rozchod s partnerem, vypadá Lucie Borhyová stále k světu. Na předávání cen si vzala jednoduché šaty, které ozvláštňovalo atypické asymetrické zakončení spodního lemu. Jednoduché černé lodičky ladí skoro ke všemu a zajímavým doplňkem byl kožíšek v růžových tónech, který celému modelu dodal šmrnc.

Karel Gott

Pánská elegance v dokonalém provedení. Nemocný Karel Gott si vysloužil od zaplněného hlediště potlesk ve stoje. Patří mezi ikony české pop music a moc dobře také ví, jak se na kterou akci obléknout. Oblek s košilí působil velice dobře, nevadila ani absence kravaty nebo motýlku. Perfektně sladěné boty celý slavnostní outfit dovršily.

Vojtkovi

Josef Vojtek se svého rockerského vzhledu nevzdal ani na předávání cen. I v jeho stylu se ale dalo obléknout zajímavěji a elegantněji, zejména v případě, že si jeho žena vzala róbu. Vadí mi zejména zelené tričko. Kožešinové bolerko paní Jovance zbytečně přidává kilogramy a ani psaníčko ve stejné barvě celý outfit nikam neposouvá.