6 tipů pro ženy s křivkami podle Kim Kardashian

Můžete ji milovat i nesnášet. Jedno se ale Kim Kardashian upřít nedá. Má opravdu talent na to, jak se obléct a nechat vyniknout svou vpravdě ženskou postavu. Kim má výrazný hrudník, zřetelný pas a plné boky. Pyšní se opravdu ženskou postavou, kterou umí správně zdůraznit a obléci se tak, aby opravdu zapůsobila. Naučit se toho od ní můžeme opravdu hodně. Dnes vám poradím 6 tipů od Kim pro všechny ženy a dívky, které se své krásné křivky nebojí zdůraznit.

 

1, Obepněte svou postavu

Kim_kardashian_suken_kosile_uple_halenkaPokud máte ženské křivky, nemusíte se halit do plus size oblečení a zakrývat je. Právě naopak! Inspirujte se stylem Kim Kardashian a své tělo naopak obepněte. Ukažte dekolt, pas i nohy a uvidíte, že se hned budete cítit lépe a svobodněji. Perfektně vypadá například pouzdrová sukně s vysokým pasem a zajímavá halenka. Bát se nemusíte ani výrazných barev!


Můj tip:

 

 falda-mujer-corte-pincel-punto-elastico-marino247577


2, Potisky jsou tu pro vás

Kim_kardashian_saty_potiskNení jediný důvod, proč byste měla potisky nechávat jiným! Kim se nedávno objevila na veřejnosti v šatech s potiskem od značky Salvatore Ferragamo. A já si myslím, že v nich vypadala opravdu skvěle. Tak mohou vypadat všechny ženy, které mají plné křivky. Samozřejmě, že vám nesednou úplně všechny, ale pokud budete chvilku vybírat, najdete ty správné!


Můj tip:

404573


3, Pásek musíte mít

Kim_kardashian_pasekJestli je něco, co by vám nemělo chybět v šatníku, je to pásek. Skvěle vypadá na ženách všech typů postav. Pokud máte pas, skvěle ho zdůrazníte. Pokud máte chlapeckou postavu, pásek vám pomůže postavu opticky rozdělit. Kim je umí nosit a já si myslím, že stejně jako ona by je měly z šuplíku vytáhnout všechny ženy s výraznými křivkami. I ty bez nich.


Můj tip:

248161


4, Džíny a blejzr pro všední dny

Kim_kardashian_dziny_blaser_sakoJestli něco nikdy nevyjde z módy, je to naprosto trendy kombinace džínů a blejzru. Nebojte se barev, ba právě naopak, ty vypadají perfektně. Na pochůzky do města, na procházku nebo na nákupy je často nosí i Kim a rozhodně jí sluší. V této sezoně letí barevný denim a úzké džíny, tak je vytáhněte i vy!


Můj tip:

404413404379


5, Myslete na make up

Kim_kardashian_makeupMožná to na první pohled vypadá banálně, ale perfektní make up vám pomůže, abyste se cítila dobře. Pořád. Pokud si najdete vlastní rutinu, uvidíte, že se pro vás líčení stane příjemnou záležitostí. Sice na vás na ulici fotografové (obvykle) nečekají, ale sama víte, že i když člověk na ulici potká kamarádku, rád se cítí dobře. A lépe působí i na ostatní.

 


6, Nebojte se změnit vzhled

look_Kim_kardashian_romanticka_sexy_60. letaRomantická kráska, sexy rebelka nebo dáma z 60. let… Kim Kardashian už jsme viděli v mnoha různých polohách. Vyzkoušejte to i vy! Nebojte se zkusit si něco, co jste nikdy nenosila nebo změnit účes. Jasně, nebude to vždycky stoprocentní, ale jak chcete zjistit, co vám opravdu sekne, pokud nezkusíte všechno?