5 top trendů letošního sezóny

Uběhl nějaký čas a máme tu opět přehled těch největších módních trendů pro letošní rok. Některé hity zůstávají z let předchozích a některé letos v obchodech uvidíme nově. O čem je řeč? Pojďme se na to podívat.

 
 

Barvy: královnou se stává žlutá

Je jasné, že na jaře se budou opět nosit typicky jarní barvy – růžová, zelená a blankytně modrá. Co pro Vás je ale možná novinkou, je TOP barva této sezóny. Tentokrát to vyhrála žlutá ve všech svých odstínech! Nosit ji můžete v kombinaci s bílou či černou a nemusíte se bát ji obléknout i s pastelovými odstíny.

Mezi další barvy tohoto roku patří korálová, oranžová, pistáciová, béžová a neonové odstíny.

   
 
 

Materiál: nesmrtelný denim

Tento trend Vás asi nechá v klidu. Stejně jako loni, předloni i dříve, také letos můžete oprášit oblečení z denimu. Došlo jen k jediné nepatrné změně – módní návrháři se shodli, že letos budou trhákem vyšisované kousky. A pokud už je pro Vás tento trend trochu nuda, nebojte se ho zkombinovat s jinými prvky, které letos letí.

Chcete vyzkoušet i něco jiného než denim? Vsaďte na transparentní prvky nebo krajku. Oboje je rafinované a sexy.

   

 
 

Vzory: zvíře do každého šatníku

Ne, nemyslím tím norkový kožich 🙂 Bohatě postačí modely se zvířecími vzory. Tento trend také není žádnou novinkou, v minulých letech se několikrát opakoval. Pokud tedy máte na dně šatníku kousky ve zvířecím designu, je nejvyšší čas je opět „vyvenčit“. Tento vzor vypadá moc hezky na košilích, sukních, a pokud jste odvážná, tak zkuste klidně i šaty.

Víte, s čím si zvířecí vzor nejvíc rozumí? Je to kůže nebo koženka. Zkombinujte oboje dohromady a vznikne parádní outfit do práce i na volný čas.

   

 
 

Potisky: zpátky do éry hippie

Letos se krom osvědčených klasik v obchodech začíná objevovat také trend z let 60. – batika. Spousta z nás má tento „homemade“ potisk za vrchol nevkusu, ale věřte, že se dají sehnat i střízlivé kousky, které vypadají moc hezky. Na módních přehlídkách jsme batiku mohly vidět především na šatech a tunikách. Vsaďte na tyto modely také.

Tento rok se nebojte obléknout ani osvědčené a nikdy nestárnoucí klasiky, a to proužky. A pokud chcete být originální, vyrazte ven v oblečení s výrazným potiskem.

   
 
 

Střihy: ukažte kůži

Na odiv nemusíte vystavovat jen svoji novou koženou bundu. Ukažte i svou kůži! Ze světa módy jsme se doslechly, že letošku vládnou modely, které odhalují, co je normálně skryto 🙂 Na své si tak přijdou milovnice krajek, průhledných materiálů a odhalených ramen. Velmi oblíbené jsou také neotřelé kousky se zajímavými průstřihy. Vyzkoušejte je!

Stejně jako loni, i letos se budou nosit košilové šaty. Nejen, že sluší každé postavě, ale navíc jsou velmi elegantní.

   

 
 
Zaujal Vás nějaký další trend pro tento rok? Podělte se o něj s námi v komentářích.