3 tipy na letní šatové outfity za hubičku

Léto je ideálním obdobím nejen pro to, abychom provětraly plavky, ale hlavně konečně můžeme vyrazit ven v šatech! Vytipovala jsem pro vás 3 kousky za skvělé ceny. Nestojí ani 500 Kč a takhle je můžete zkombinovat.

 

Plážový outfit musí být

Venku to pálí a je neskutečné vedro, a tak vám nezbývá nic jiného než vyrazit na pláž... Moc dobře to všechny známe. Ačkoliv by leckdo řekl, že oblečení k vodě netřeba nijak hrotit, opak je pravdou.

Hoďte na sebe lehoučké plážové šaty! Šikovně pod ně schováte plavky a v případě, že si později budete chtít odběhnout pro něco dobrého k plážovému baru, zase si je rychle natáhnete. A nezapomeňte ani na doplňky. Proutěná taška je pro tuhle příležitost zkrátka nutností, a navíc se vám do ní bude vejít vše potřebné. Na nohy si nazujte pohodlné sandály na platformě. Budete tak mít jistotu, že vám do nich nenapadá písek. Pak už zbývají jen kvalitní sluneční brýle a pěkná bižuterie (co třeba náramek na ruku?) a můžete vyrazit chytat bronz 🙂

 

 

Volný čas? Hlavně pohodlně

Co si budeme povídat. Ve volném čase se chceme cítit pohodlně a neřešit, jestli se nám náhodou někde nerýsuje nějaký ten faldík nebo vypouklé břicho. A už vůbec se nechceme trápit na vysokých podpatcích.

Běžte na to fikaně a vsaďte na ležérní eleganci, a to v podobě volných vzdušných šatů, které zkombinujte s pohodlnými teniskami. Možná máte pocit, že tahle kombinace nemůže fungovat, ale výsledek je opravdu skvělý! Pokud si vyloženě nepotrpíte na kabelky, zkuste tu svou pro jednou nechat doma a místo ní si vzít elegantní batoh. Ten má bezesporu svoje výhody - na zádech vám tolik nepřekáží jako taška přes rameno a vejde se do něj mnohem víc věcí, což uvítají všechny ženy, které na ty svoje poklady stále marně shánějí bezednou kabelku 🙂 Vyrážíte-li ven přes den, nezapomeňte si s sebou vzít sluneční brýle. Například takové pilotky slaví svůj velký comeback.

 

Buďte sexy!

Čeká vás rande, pracovní večírek nebo jiná taková událost? V tom případě to chce něco speciálního. Tentokrát nechte všední šaty a kecky doma a hrábněte na dno skříně pro luxusnější kousky.

Jednoduché šaty s lodičkovým výstřihem podtrhnou vaši ženskost a vykouzlí vám krásnou postavu, kterou budou všichni obdivovat. Pokud víte, že budete venku i později večer, raději si s sebou vezměte také sako, které si pak kdykoliv můžete přehodit přes ramena. Nezapomeňte, že kabelka by měla ladit s botami, proto oboje volte ve stejné barvě. A v těchto případech je příhodné obout si podpatky a do ruky si vzít elegantní psaníčko. S doplňky to zbytečně nepřehánějte. Méně je totiž v tomto případě více 🙂 Bohatě postačí výrazné náušnice, které na první pohled zaujmou a podtrhnou celý váš look. A můžete vyrazit!

 

Jaké šaty v létě ráda nosíte? A který střih vám naopak příliš nesedí? Dejte mi vědět do komentářů 🙂